Konu Bilgileri
Fortnite yarım milyon barajını aştı! Yazar: Fantomex
Okunma: 316 Yorum: 0
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fantomex 08-27-2017, 04:12 PM   
#1

Epic Games'in yeni oyunu Fortnite, erken erişim statüsü ile oyuncular ile nihayet buluştu. Her ne kadar oyun erken erişimde olsa da, açıklanan bilgilere göre yeni oyun günler için 500.000 adet kopya satarak inanılması güç bir başarıya imza attı. Diğer bir yandan oyunu bir platformda satın aldığınızda diğer platformlarda da ücretsiz bir şekilde sahip olabildiğinizi hatırlatalım. Buna rağmen oyunun yarım milyon satmasını oldukça iyi bir başarı olarak sayabiliriz. Ayrıca Twitter'dan yapılan açıklamaya göre bu satış rakamına oyunun ön siparişleri de dahil durumda. 

Oyunun yönetmenlerinden Darren Sugg, yakaladıkları bu başarının kendileri için çok sevindirici bir durum olduğunu vurguladı. Oluşturdukları topluluk konusunda yeni planlar çizeceklerini söyleyen Sugg, oyunu erken erişimden çıkarttıklarında bambaşka bir oyun ile karşılaşabileceğimizi söyledi.
Kendi kalenizi kurup savunma yapma ve eğlenceli RYO öğeleri ile oynanışı zengin olan Fortnite'ın grafikleri de bir o kadar kaliteli duruyor. Ancak oyunun ilerleyen dönemlerde PC için Steam'e gelip gelmeyeceği şimdilik belli değil. Şu anda oyunu PC üzerinden satın alırsanız, Epic Games'in kendi istemcisini kullandığını hatırlatalım. Son olarak Merlin'in Kazanı ekibi olarak oyun için çektiğimiz ilk bakış videosuna buradan ulaşabilirsiniz.
resim
Bul
Alıntı


Fortnite yarım milyon barajını aştı! Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş


[-]
Etiketler
fortnite yarım aştı milyon barajını


Foruma Git: