Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karanlık Işık Yeni Yaması Yayınlandı
#1
Rainbow 
Türkiye’nin MMORPG oyunu Karanlık Işık’ta yeni gelen güncellemeyle oyun içerisindeki iki sistemde yeniliklere gidildi. Birbirinden farklı etkinlikler, görevler, binekler ve evcil hayvanların yer aldığı Karanlık Işık’ta aksiyon ve macera her gün artıyor, oyuncular sahip oldukları karakterleri geliştirerek oyunun en iyisi olmaya çalışıyor.

Türk oyuncusunun dikkatini üzerinde toplayan Karanlık Işık kısa zamanda açtığı 35. sunucusuyla da mmorpg türünü sevenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Her sunucu açılışında, açılışa özel etkinliklerin sunulduğu Karanlık Işık, Türkiye’de yayına başladığı ilk günden beri geliştirdiği oyun dünyasını önümüzdeki aylarda yeni paketlerle genişleteceğinin sinyallerini de yaptığı güncellemelerle veriyor. Son gelen güncelleme ile Cadı Sistemi ve 5 Element Rafine Özelliği, karakterlerin gücünü pozitif yönde arttırarak daha rahat bir oyun keyfi sunuyor.

resim

Karanlık Işık Yeni Yama İle Gelen

“Cadı Sistemi”
Cadı sistemi 7 farklı yeteneği bulunduran ve aktif hale getirildiğinde, karaktere ekstra Savaş Gücü, Saldırı, Savunma, HP ve Kaçma özellikleri kazandırmaktadır. “Totem Taşı”nı kullanarak, Cadı sisteminde kazandığın ekstra özellikleri arttırabilir, sistemde ihtiyacınız olan tecrübeye sahip olduktan sonra ise, “Evrim” butonuna tıklayarak, sistemi bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz.


5 Element Rafine Özelliği

Element Rafine özelliği ile oyundaki karakterlerinizin gücünü doğrudan etkileyen Ruh Cihazı özelliklerinizi müthiş oranda arttırabilirsiniz. Element Rafine özelliğini “Ruh Cihazı” içerisinde bulabilirsiniz. Bu sistem 67. seviyeye ulaşan kahramanlar için aktive edildiğinden, aktivasyon sonrasında hem oyun dünyasındaki yaratıklara hem de duello ve savaş alanlarında karakterlere ekstra güçler katmaktadır.

Türkiye’nin MMORPG oyunu Karanlık Işık, gerek geliştirdiği sistemler gerekse etkinlikleri ve muhteşem içeriği ile Türk oyuncularının ilgisini çekmeye ve eğlendirmeye devam edecek!

Kılıç ve büyü, cesaret ve inanç!
Eğer bunlar bende var diyorsanız, Karanlık Işık dünyası sizi bekliyor!


 

Karanlık Işık Hakkında

Karanlık Işık oyunu online olarak oynanabilen ücretsiz Türkçe browser tabanlı MMORPG oyunudur. Web üzerinden oynanabildiği gibi Karanlık Işık Facebook üzerinden de oynanabilmektedir.

 

Ücretsiz web tabanlı MMORPG oyunu Karanlık Işık’ı oynamak için hemen üye ol ve oyunu indir. Karanlık Işık oyununa kaydolduktan sonra açmış olduğunuz üyelikle internetten oyunu oynayabilirsiniz. Her online oyun gibi Karanlık Işık da internet bağlantısı gerektirmektedir. Gamesdom sayesinde Türkçe MMORPG olarak oyun severlerin karşısına çıkmış, yeni online oyunlar arasında çok kısa zamanda oyuncuların beğenisini kazanmış browser oyunu haline gelmiştir. Sen de daha fazla vakit kaybetme! Mücadeleci PVP yapısı, birlik savaşları, benzersiz karakter sınıfları ve kaliteli 3D grafikleriyle hemen Karanlık Işık oyna!

 
MMORPG Oyunu Karanlık Işık Web Sitesi: http://tr.gamesdom.com/lod
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi