Konu Bilgileri
Xbox One X'in 4K TV'li paketi olacak Yazar: leojely
Okunma: 195 Yorum: 0
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

leojely 08-27-2017, 04:04 PM   
#1

Microsoft'un E3 2017'de tam olarak tanıttığı Xbox One X'in artık donanım olarak en iyi konsol olacağını kabul edildi. Oyun yelpazesi konusunda sıkıntılar ile boğuşan Xbox One platformları için Phil Spencer yeni bir duyuru yaptı. Xbox markasının tepe ismi, Twitter üzerinden kendisine yöneltilen bir soruya Xbox One S ve Xbox One X'in 4K HDR TV'ler ile birlikte paket olarak satılabileceğini söyledi. 

Sorulara bakılırsa fikrin ise kullanıcılar tarafından da istendiğini anlayabiliyoruz. Ancak bu paketlerin ülkemizde satılıp satılmayacağı şimdilik belli değil. Ayrıca Microsoft'un hangi TV üreticisi ile anlaşacağını da merak ediyoruz. Oyun konsollarının TV pazarına etki edeceğini Sony'den de öğrenmiştik. Sony, PlayStation 5 için Kuzey Amerika'da elinde bulundurduğu TV marketini genişletmek istediğini açıklamıştı.
Aynı hamlenin benzerini ise bu sefer Microsoft'tan görüyoruz. Hatta yapılan açıklamalara bakılırsa önümüzdeki jenerasyonun da konsol üreticileri tarafından 4K çözünürlük saçmalıklarıyla geçiştirilebileceğini varsayabiliriz. Ancak Phil Spencer'ın açıklamasına başka bir yönden baktığımızda, kullanıcı saf 4K oyunculuğu istiyorsa Microsoft'un oyuncular için güzel bir opsiyon sunduğu açıkça belli oluyor. Gayet kafanız rahat bir şekilde paketi satın alıp, 4K oyunculuğa PC'ye nazaran oldukça kolay bir geçiş yapabileceksiniz
Bul
Alıntı


Xbox One X'in 4K TV'li paketi olacak Konusu Araçları
Direk Link
HTML Link
BBCode Link
Paylaş


[-]
Etiketler
in xbox olacak paketi x 4k tv li one


Foruma Git: