Neler yeni
RexGaming.net-En İyi Oyun Ve Bilgi Paylaşım Plartformu

Merhaba Ziyaretçi! Forumu Yeni Ziyaret Ediyorsan Üye OL! Eger Üyeligin Varsa Lütfen Giriş Yap

CSGO Rehber Silah Save’i Nasıl Yapılır

serkankacan

Aktif Üye
Katılım
2 Eyl 2019
Mesajlar
107
Tepkime puanı
1
Puanları
16
Bu rehberimiz de nasıl save yapılır onu anlatacağız. Save yaparken yapılan hatalar, save yapan düşmanı bulmak ve ne zaman save yapmalıyız onuda anlatacağım.
Save Yaparken Yapılan Hatalar ?
Rakip oyuncular büyük ihtimal tecrübeli oyunculardır. Save yaparken herkesin hep save yaptığı yerlere giderseniz rakipleriniz sizi ararken bulabilirler. Yaptığınız en büyük hatalar da hep save’lenilen yerlere gitmenizdir.

Nerede Save Yapmalıyız?
Save yaparken sık gidilen yerlere gitmeyin. Save yaparken o sık gidilen yerlere karşı durun ki düşman sizi ararken oralara bakarsa siz de vurabilirsiniz.
Save yaparken daha çok kendinizi çok açık veremiyeceğiniz yerelere geçin sadece önünüzden açık vermeye çalışın düşmanın gelmesini bekleyin.


Save Yapan Düşmanı Nasıl Buluruz?
Takım ile anlaşarak düşmanı arayabilirsiniz. Haritada düşmanı en son görüldüğü yerleri veya sık gidilen yerlere gidin düşmanı bulabilirsiniz.
Ne Zaman Save Yapmalıyız?
Kişi çoğunluğu karşı takımda olduğu zaman,
Karşı takım 1v5, 1v4 kaldığında save yapabilirsiniz fakat paranız varsa deneyebilirsiniz. Bomba kurmaniza imkan yoksa ve zaman azalıyorsa elinizdeki silahı saveleyin. Gidipte süre bittikten sonra ölmeyin. Hem para hem silahınız boşa gitmesin.
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!